Przyjęcia


Tort cukierni Grabowski
Tort cukierni Grabowski

W naszej restauracji organizujemy różnego rodzaju przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby ważne dla Was chwile były cudownym i niezapomnianym przeżyciem.

 

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia jednej z naszych sal.

 

Dla ludzi lubiacych prostotę i swojski klimat oferujemy salę drewnianą z dużą dozą światła codziennego, z wyjściem do ogrodu i mieszczącą 25 osób.

 

Gościom, którzy szukają czegoś bardziej wyrafinowanego i stylowego polecamy salę kameralną - lustrzaną mieszczącą do 40 osób. Jest to przepiękna sala, która budzi zachwyt naszych Gości. Idealna do mniejszych rodzinnych uroczystości, bądź spotkań biznesowych.

 

Na większego typu uroczystości proponujemy Państwu sale bankietową z parkietem i wyjściem na balkon do ogrodu mieszczącą jednorazowo podczas przyjęcia z muzyką 100 osób. Sala urządzona z gustem i pięknymi niecodziennymi sufitami.

 

Przyjęcie zorganizowane w naszej restauracji to czysta przyjemność...

 

Jeśli jesteś jednak typem domatora i wolisz świętować w domu lub innym ważnym dla ciebie miejscu - to żadna przeszkoda dla nas. Świadczymy również usługi cateringowe. Dostarczymy zamówione przez ciebie menu pod wskazany adres.

 

Nie musisz się o nic martwić - większość rzeczy zrobimy za ciebie!!!

 

Współpracujemy z piekarnio-cukiernią Grabowski oferującą wspaniałe wypieki, ciasta i torty. Wszystko załatwimy za ciebie.

 

Pomożemy ci skompletować odpowiednie menu i dopracować najdrobniejsze szczególiki. Wystarczy, że zdecydujesz się zorganizować ważne wydarzenie z twojego życia w naszej restauracji i skontaktujesz się z nami.

 

 

Więcej zdjęć w galerii
Więcej zdjęć w galerii

PRZYJĘCIE WESELNE

 

Drodzy przyszli małżonkowie,

 

Z przyjemnością zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i bardzo profesjonalnie.

 

Weselami zajmuje się od A do Z. Masz specjalne życzenia na wsytrój sali, bądź do menu - TO NIE PROBLEM!

 

Postaramy się zorganizować wszystko tak, aby był to niezapomniany dzień.

 

Nasza restauracja znajduje się w bliskiej odległości od kompleksu pałacowo-parkowego, który jest idealnym miejscem na sesje ślubną.

 

Dodatkowymi argumentami przemawiającymi za tym, aby to właśnie u nas zorganizować ten wymarzony dzień jest to, iż nasza restauracja znajduje się tuż obok przepięknego barokowego kościoła. Jest on przepieknym zabytkiem, w którym warto odbyć ceremonię zaślubin.

 

W naszej restauracji można zorganizować wesele na bardzo wysokim poziomie przy niskich cenach.

 

Dysponujemy salą na 100 osób z parkietem, tarasem i wyjściem do ogrodu, parkingiem, a w niedalekiej przyszłości również cześcią hotelową i apartamentem dla nowożeńców.

 

W celu dodatkowych informacji oraz pytań prosimy o kontakt.