Słów kilka...


"Jesteśmy dla ludzi, którzy nie chcą zmarnować żadnej minuty swojego życia - zawsze gotowi do sprostania oczekiwaniom naszych Gości... ".

 

widok z przodu
widok z przodu

Tutaj chce się wrócić...

Zapraszamy do uroczego miejsca w samym sercu Kamienia Śląskiego, do którego po prostu chce się wracać. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, pięknie urządzone wnętrze i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki... Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji, aby to miejsce stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu restauracją, w której serwowane są ich ulubione potrawy.

 

restauracja na parterze
restauracja na parterze

Tutaj można posiedzieć ze znajomymi...

Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy cztery sale - różniące się od siebie: salę restauracyjną, salę lustrzaną (kameralną), sale drewnianą i salę bankietową. Swoim gościom oferujemy najwyższą jakość obsługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby sprostać jego najśmielszym oczekiwaniom. Staramy się nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Tutaj można pysznie zjeść...

Tworząc restaurację mamy świadomość, że jedną z ważniejszych rzeczy jest dobra kuchnia. Oferujemy zatem naszym Gościom dania tworzone z sercem i z najwyższej jakości produktów. Podniebienia naszych gości mogą zachwycić dania kuchni śląskiej, ale nie tylko... Polecamy również pizze oraz potrawy, które są przygotowywane dla najbardziej wymagających klientów. Nieustannie staramy się zaskakiwać naszych Gości i przygotowujemy smakołyki zachwycające najwrażliwsze podniebienia.

sala bankietowa
sala bankietowa

Tutaj jest dobra zabawa...

W naszej restauracji odbywają się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które dostarczają naszym klientom niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Poczynając od najbardziej kameralnych uroczystości rodzinnych do hucznych wesel i innych szalonych imprez. Nasza restauracja jest dobrym miejscem na zorganizowanie taniej i niezwykle udanej uropczystości. Zajmujemy się organizacją chrzcin, urodzin, komuń, jubileuszy, wesel, studniówek, imprez firmowych... Zorganizujemy twoją uroczystość od A do Z - nie musisz się starać o żadne szczegóły. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane wrażenia.

Promocje i wydarzenia
Promocje i wydarzenia

Tutaj jest świetnie...

Dbamy o zadowolenie naszych wszystkich gości! Gość jest dla nas najważniejszy. Staramy się urządządzać w naszej restauracji promocje i wydarzenia, które pozwolą się wyluzować naszym Gościom i zapomnieć o trudach zwiaząnych z codziennym życiem. Aktualne promocje i wydarzenia zawsze na naszym profilu facebook i nk pod nazwą Restauracja Kamieniec.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.